Príď na náš Welcome day

Stredná odborná škola technológií a remesiel vás všetkých srdečne pozýva na náš Welcome day (Deň otvorených dverí), ktorý sa vo februári 2023 uskutoční hneď v 2 termínoch!
 1. termín : 11. február (SOBOTA) 2023 v čase od 9:00 do 12:00 hod. 
  Link na jednoduchú a krátku registráciu: https://forms.gle/9dXEeW2qCVaGk6Ru5
 1. termín : 14. február (UTOROK) 2023 v čase od 8:30 do 13:00 hod.
  Link na jednoduchú a krátku registráciu: https://forms.gle/D46kCNNSzRoxAnBF8

Prečo sa oplatí pred príchodom zaregistrovať?

​Ak prídeš na náš Welcome day a pred jeho konaním sa aj zaregistruješ vyplnením krátkeho formulára sa automaticky zapájaš do žrebovania o super ceny ! Po vyžrebovaní výhercov budeme na základe vyplneného formulára kontaktovať a dohodneme sa na termíne prevzatia ceny.

Čo ťa čaká na Welcome day?

 • pripravili sme si pre teba ukážky prác našich žiakov pod vedením skúsených pedagógov a majstrov odborného výcviku, ktorí vám radi a ochotne podajú všetky informácie o danom odbore, rôznych školských i mimoškolských aktivitách, praxi, možnostiach uplatnenia, ubytovania, stravovania a pod.,
 • zistíš aj niečo viac o prepojení moderných IT technológií s oblasťou stavebníctva a stavebných remesiel, 
 • dozvieš sa aj to, prečo si naši žiaci môžu v dnešnej dobe prácu skutočne vyberať!
 • presvedčíš sa o vysokej kvalite praktického vyučovania v našich perfektne vybavených dielňach v novozrekonštruovanom Centre odborného vzdelávania a prípravy,
 • nebude chýbať ani občerstvenie a súťaž o hodnotné ceny ! Stačí sa pred návštevou Welcome day zaregistrovať vyplnením krátkeho formulára a automaticky budeš zapojený do žrebovania o tieto ceny: 
 

1. miesto

2. miesto

2. miesto

3. miesto

3. miesto

Tak neváhaj, zober kamoša/kamošku, rodičov či učiteľov a príďte sa spolu presvedčiť, že SOŠ technológií je tá správna voľba !

Teší sa na teba tím SOŠTAR

Fotky z minulého ročníka Welcome day 2019/2020

Comments are closed.