Prenájom športovísk školy

SOŠ technológií a remesiel, Ivanská cesta 21, Bratislava ponúka krátkodobý prenájom športovísk školy - telocvične, hádzanárskeho (futbalového) ihriska a tenisových dvorcov právnickým a dospelým fyzickým osobám.

1. Škola ako prenajímateľ prenajíma telocvičňu, hádzanárske ( futbalové ) ihrisko a tenisové dvorce právnickým a dospelým fyzickým osobám.

2. Uvedené priestory je možné prenajať na základe písomnej žiadosti.( kontaktná osoba – Ing. Boris Kamenický- Vedúci prevádzky ,email – kamenický @sostar,sk, MT – 0948 968 819 .

4. Telocvičňu, hádzanárske ( futbalové ) ihrisko a tenisové dvorce je možné prenajať najmenej na jednu hodinu. Jedna hodina prenájmu trvá 60 minút (15 minút pred zahájením a 15 minút po ukončení prenájmu je potrebne prevziať a odovzdať kľúče od prenajatého zariadenia.)

5. Vzor žiadosti je zverejnený na webovej stránke školy aj s platným cenníkom.

6. Prenajímateľ si vyhradzuje právo prenajať alebo neprenajať telocvičňu nájomcovi.

7. Rozmery telocvične: dĺžka – 29 m a šírka – 16 m

Prenájom nebytových priestorov

Prenájom nebytových priestorov v budovách Strednej odbornej školy technológií a remesiel, Ivanská cesta 21, 823 75 Bratislava.

Priestory sú situované pri AVION SCHOPING PARK, Bratislava, v blízkosti navádzača na diaľničný obchvat D1“. Priame spojenie MHD so  železničnou stanicou. Priestory sa nachádzajú v areáli školy, ktorý je oplotený. V areáli pri budovách sú k dispozícii parkovné státia. Všetky budovy sú chránené strážnou bezpečnostnou službou a vchody monitorované kamerovým systémom.

Veľká prednášková sála

Vhodná na školenia, prezentácie firiem , stužkové a podobné akcie.  Miestnosť má rozlohu 177,5ms počtom miest na sedenie cca 80-100, je  ozvučená, pripojená na internet s možnosťou využívať didaktickú techniku.

3-D prezentácia prednáškovej sály (otáčanie myškou).

Malá prednášková sála

Vhodná na školenia a prezentáciu firiem. Miestnosť má rozlohu 59,5m, s počtom miest na sedenie 24-30 osôb, pripojená na internet s možnosťou využívať didaktickú techniku.

3-D prezentácia malej prednáškovej sály (otáčanie myškou).

Aula

Vhodná na školenia a iné prezentačné aktivity. Miestnosť má rozlohu 220m so stupňovitou podlahou a s počtom miest na sedenie 113,je ozvučená. pripojená na internet s možnosťou využívať didaktickú techniku.

Ubytovanie pre dospelých

Ak hľadáte príjemné a čisté ubytovanie v Bratislave za veľmi prijateľné ceny, ŠOŠ technológií a remesiel na Ivánskej ceste 21 v Bratislave ponúka ubytovanie pre dospelých v novozrekonštruovaných izbách. Výhodou je výborná poloha, blízkosť zábavno-nákupného centra AVION Shopping Park- 5min. pešou chôdzou, blízkosť predajne LIDL – hneď vedľa ubytovne, možnosť parkovania priamo v areáli vedľa ubytovne, dostupnosť MHD priamo pred budovou (MHD 61, 63, 65 a 96), vhodné aj pre skupinové krátkodobé ubytovanie, návštevníkov mesta a pod. Všetky budovy sú chránené SBS a vchody monitorované kamerovým systémom.

Kontakt:

Iveta Gablovská, 0948 968 827, gablovska@sostar.sk