Príď na náš Deň otvorených dverí

Stredná odborná škola technológií a remesiel vás všetkých srdečne pozýva na náš Deň otvorených dverí, ktorý sa uskutoční aj tento rok v dvoch termínoch!
  1. termín: 17. 02. 2024 (SOBOTA) v čase od 9:00 do 12:00 hod.
    Link na jednoduchú registráciu: https://forms.gle/B4UwCRVFkaZZo8Cr7
  1. termín: 20. 02. 2024 (UTOROK) v čase od 8:00 do 12:00 hod.
    Link na jednoduchú registráciu: https://forms.gle/me5EffJw8EcWUCPH9

Prečo sa oplatí pred príchodom zaregistrovať?

Ak prídeš na náš Deň otvorených dverí a pred jeho konaním sa aj zaregistruješ, vyplnením krátkeho formulára sa automaticky zapájaš do žrebovania o skvelé ceny! Po vyžrebovaní výhercov budeme na základe vyplneného formulára kontaktovať a dohodneme sa na termíne prevzatia ceny.

Čo ťa čaká na našom Dni otvorených dverí?

  • uvidíš naše moderne zariadené dielne a učebne v ktorých prebieha praktické vyučovanie v novozrekonštruovanom Centre odborného vzdelávania a prípravy,
  • naši žiaci ti radi vysvetlia ako to u nás chodí a skúsení pedagógovia a majstri odborného výcviku ti ochotne zodpovedajú všetky otázky týkajúce sa odborov, školských i mimoškolských aktivít, praxi, možnostiach uplatnenia, ubytovania, stravovania a pod.,
  • dozvieš sa aj to, prečo si absolventi našich odborov môžu v dnešnej dobe spomedzi ponúkaných prác skutočne vyberať
  • nebude chýbať ani občerstvenie a súťaž o hodnotné ceny ! Stačí sa pred návštevou Dňa otvorených dverí zaregistrovať vyplnením krátkeho formulára a automaticky sa zapájaš do žrebovania o tieto ceny:  
 

1. miesto

2. miesto

logitech-mys

3. miesto

powerbanka

Tak neváhaj, zober kamoša/kamošku, rodičov či učiteľov a príďte sa spolu presvedčiť, že štúdium na našej SOŠ technológií a remesiel sa naozaj oplatí!

Teší sa na teba tím SOŠTAR !

Fotky z minulého ročníka Welcome day 2019/2020

Comments are closed.