ONLINE Prípravný kurz na prijímačky ZADARMO !

Stredná odborná škola technológií a remesiel organizuje aj tento rok ONLINE Prípravný kurz na príjímačky a to úplne ZADARMO !

Prípravný kurz bude prebiehať ONLINE prostredníctvom služby MS Teams od pondelka do štvrtku v čase od 17:00 do 18:30 hod. Stačí si vybrať jeden z dvoch termínov a zaregistrovať sa cez jednoduchý formulár. Po odoslaní formulára vám príde potvrdzujúci e-mail o akceptovaní registrácie.

Pred začatím kurzu všetkým zaregistrovaným účastníkom kurzu pošleme odkazy na pripojenie sa spolu s inštrukciami.

Termíny

  1. termín : 15.4. – 18.4.2024
  2. termín : 22.4. – 25.4.2024

Prípravný kurz je určený výlučne žiakom 9. ročníkov ZŠ, ktorí si posielajú prihlášku na našu školu na niektorý z ponuky 4- ročných študijných odborov ako:

  • mechanik PC sietí
  • technik energetických zariadení budov
  • mechanik elektrotechnik chladiacich a klimatizačných zariadení

Registrácia je možná do 05.04.2024.

Čo budeš potrebovať ?

Budeš potrebovať iba pripojenie na internet a chuť učiť sa, opakovať a nezáväzne si otestovať svoje vedomosti.

Na čo je kurz zameraný?

Prípravný kurz je zameraný na otestovanie vedomostí z matematiky, slovenského jazyka a literatúry, keďže prijímacie skúšky na našu školu budeš robiť z týchto predmetov.

Prípravný kurz na prijímačky robíme už 5. rokom a je ZADARMO.

Počas prípravného kurzu na prijímačky si zopakuješ všetko, čo by mal vedieť uchádzač o štúdium na našej škole v rámci prijímacích skúšok.

Prečo sme sa rozhodli realizovať prípravný kurz?

Je to výrazný benefit pre našich uchádzačov oproti iným školám, ktoré tento typ kurzu neposkytujú alebo spoplatňujú v nemalej sume. Chceme tak zvýšiť šancu každému, kto má vážny záujem dostať sa na niektorý z našich študijných odborov bez problémov.

Comments are closed.