Welcome day 2019

Stredná odborná škola technológií a remesiel vás všetkých srdečne pozýva na náš Welcome DAY, ktorý sa uskutoční vo februári hneď v 2 termínoch za sebou !

1. termín 16.2.2019 (SOBOTA) v čase od 8:00 do 12:00
2. termín 19.2.2019 (UTOROK) v čase od 8:00 do 18:00

Pre všetkých návštevníkov sme si pripravili ukážky prác našich žiakov pod vedením skúsených pedagógov a majstrov odborného výcviku, ktorí vám radi a ochotne podajú všetky informácie o danom odbore, rôznych školských i mimoškolských aktivitách, praxi, možnostiach uplatnenia, ubytovania či stravovania a pod.

Dozviete sa niečo viac o prepojení moderných IT technológií s oblasťou stavebníctva a stavebných remesiel. Takisto sa dozviete aj to, prečo si naši žiaci môžu v dnešnej dobe prácu skutočne vyberať ! Zároveň budete môcť priamo spoznať aj našich zamestnávateľov žiakov, kam chodia naši žiaci praxovať a partnerské firmy s ktorými spolupracujeme ako napr. (Róbert Bosch, Veolia, ICESWORD, SPP, BVS, J&P Technology, Geberit, Heracle, Infra servis, Prikler, Cech maliarov Slovenska, Schuller Eh´klar, ENGIE Services, Tittl Thermo King a SOPK a pod.).

Občerstvenie a dobrá nálada samozrejme nebude chýbať 🙂

Tak neváhajte a príďte sa presvedčiť, že SOŠ technológií a remesiel je tá správna voľba. Tešíme sa na vás …

Comments are closed.